AVM TEMİZLİĞİ

ALIŞVERİŞ MERKEZİ TEMİZLİĞİ

Alışveriş merkezi Temizliği

En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en iyi kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zor olsa gerek
Temizlik müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanoğlu rahatsız etmeden en basit ve ergonomik yolda bu temizliği siz değerli ziyaretçilerimizin yerine yapmaktadır.

Yaşanılan binalardaki temizlik var yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılmasıdır. yapı temizlikleri Beyaz Temizlik tarafınca binanın ihtiyacı gaslınünde bulundurularak aylık, haftalık, günlük, sabahları ya da akşam part-time olarak planlanmakta ve gerçekleşmektedir. Eğitilmiş ve her çeşitli sıhhat güvencesi sağlanmış elemanlarımız, kendilerine tahsis edilen çağıl makine ekipman ve malzemelerle hem zamandan hemde paradan tasarrufunuzu elde edecektir.

Tüm alışveriş merkezleri hayat ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir. Bu nedenle alışveriş merkezler satın piyasa sirkilasyonunun en yogun yaşandığı alanlar olmuştur.
Alışveriş merkez temizliği bu baglamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı temizlik istemektedir.

Alış veriş Merkezi Temizliğinin Özellikleri

AVM temizlik firmaları çoktur. Doğrusu bunların çoğu bu işide yaptıklarını iddia etmektedirler. Avm temizlik şirketleri güvenilir, profesyonel ve işinde uzman olmalıdırlar. Temizlik şirketleri Esenyurt ve pek çok semtte bulunmaktadır. Detaylı bir araştırmanın ardından hijyenik, güvenilir bir firma bulabilirsiniz. Günümüzde alışveriş merkezlerinin sürekli yenilerinin yapıldığını göz önünde bulundurduğumuzda temizlik şirketlerinin bu hizmetinin ne kadar hayati bir önemi olduğunu anlayabiliriz.

Alışveriş Merkezi Temizliği Neden Önemli?

Alışveriş merkezleri, kalabalığın en fazla olduğu alanlardan biridir. Her yaş grubundan insanı AVM içinde görebilirsiniz. Üstelik bu alanlar sadece bir alışveriş alanı değil, aynı zamanda yaşam alanıdır da. Çoğu zaman vakit geçirmek için, yemek yemek için, arkadaşlarla toplanmak için, çocuğumuza oyun oynatmak için AVM leri tercih ederiz. Oldukça kalabalık olan ve pek çok kişinin sıklıkla vakit geçirdiği avm temizliği son derece önemlidir. Kapalı ve havasız bir ortamda hijyene dikkat edilmezse hastalıklar için uygun bir ortam oluşacaktır.

Çocukların, hatta bebeklerin bile getirildiği alışveriş merkezlerinin temizliği asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Özellikle avm tuvaletlerinin hijyenik bir biçimde temizliğinin yapılması gerekiyor. AVM temizliği hizmetleri sunan firmaların bu alışveriş merkezi temizliğinde çalışacak Ankara AVM temizliği personelinin özlük haklarını sağlaması ve avm temizlik planını, yapılan işlerin kontrolünü denetlemesi son derece önemlidir.

AVM’lerde TemizlikNasıl Yapılır?

Bir AVM de dolaşırken etrafın ne kadar temiz olduğuna çoğu zaman dikkat etmezsiniz. Çünkü şartlanmanız gereği burası temiz olmalıdır. Bu AVM temizliğinin kimler tarafından ve nasıl yapıldığını bilmezsiniz. Ancak büyük bir alana sahip olan alışveriş merkezleri rutin bir temizliğe tabii tutulmazsa bir daha gitmek istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Aslında pek çok zaman fark etmeseniz bile pırıl pırıl yerler, temizlik kokan tuvaletler, lekesiz zeminler sizin o alana daha sık gitmenizi sağlıyor.

Alışveriş merkezleri çok büyük ve kalabalık bir yapıya sahip olduğu için düzeni bozmadan, müşterileri rahatsız etmeden temizlik yapmak son derece zordur, tam anlamıyla görünmez sihirli temizlikçiler çalışmak zorundadır. İşte tam da bu nedenle AVM’lerde temizlik profesyonellik isteyen bir iştir.

AVM lerde bazı yerler elle temizlenirken bazı yerler temizlik makinaları ve özel avm temizliği malzemeleri ile yapılmalıdır. Temizlik makineleri çoğu zaman temizlik şirketinin kiralaması ya da finansman sağlaması ile çözüme kavuşturulur. Büyük alanların temizliğinde temizlik makinelerinin kullanımı hem gerekli ve önemli olduğu kadar pratiklik ve zamandan tasarruf da sağlamaktadır.

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın