CAMİ TEMİZLİĞİ

Cami ve İbadethane Temizliği

Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Beyaz Temizlik Şirketi, sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Tüm Cami Temizliği için bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Ankara genelinde pek çok Camii, Cem Evi, Kilise vb. ibadethaneler bulunmaktadır. Değişik büyüklükteki bu insanların toplu olarak bulunduğu ortamların düzenli olarak süpürülmesi, yıkanması ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Cami Temizliği insanların yakın bulunmaları sebebiyle önem arzetmektedir. Tüm Cami halılarının yılda 2-3 defa yıkama makinası ile yıkanarak dezenfekte edilmeksi, ıslak zeminlerin gün aşırı köpüklü su ile yıkanması, paspas ve mob takımı ile kurulanmaksı ve gün içerisinde sürekli olarak silinerek zeminin temiz kalması sağlanmaksı gerekmektedir.

Cami Temizliği Neden Önemli?

Cami temizliği topluma açık olan ve temizliğin 1.dereceden önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Bu nedenle bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır. Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Cami temizliği hizmetimiz sayesinde camilerin tamamen temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Camii temizliği çalışmalarımızda camilerin hem iç hem de dış temizliği yapılabilmektedir. Özellikle büyük camilerde ekip olarak çalışılarak caminin hızlı ve tam olarak temizlenmesi sağlanmaktadır. tarihi eser niteliğindeki bölümlerde özel olarak temizlik çalışmaları uygulanmakta ve tarihi dokulara zarar verilmemektedir.

İbadethanelerin Temizliği

Camiler sürekli olarak insanlar tarafından ziyaret edildiği içinde temizlik şirketleri tarafından yapılacak olan bu temizlik işlemlerinin periyodik olarak yapılması en doğru karar olacaktır. Sizlerde bu temizlik hizmetleri avantajlarından yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek temizlik işlemlerinin tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle temizlik hizmetleri konusunda ihtiyacınızı doğru bir şekilde karşıla ve caminizin her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Camilerin temizliğini en uygun şekilde yapmak insanların çok daha temiz ve hijyenik bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlaya bilmek için bu alanda işimizi ve sizlerin Allaha olan yakınlığınızdan dolayı işimizi en iyi şekilde sizlerin ve bizlerin huzuru için yapmaktayız Camilerimiz zaman içersinde istememekte hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duymaktadır.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın