DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır.

 

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Ayeses Temizlik Hizmetleri olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve azami müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Ayeses Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Dış Cephe Temizliği konusunda 7/24 hizmet alabilirsiniz bunun için yapmanız gereken sadece Ayeses Group’u aramanız yeterli olacaktır yukarıda da belirttiğimiz gibi Ankara’nın neresinde olursanız olun her zaman yanınızda.

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile günümüzde bina dış cephesi olarak en çok tercih edilen cam yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. Egzoz dumanı, yağmur izi, kar suyu, çamurlu hava yüzünden çok kötü bir hale gelen cam yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur. Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri ile dış cam cephenizi itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu plaza-bina ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

Ankara Dış Cephe Temizliği

Özellikle yüksek binalarda ve dış cephelerie camlı alanın çok olduğu binalarda tercih edilen dış cephe temizliği gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile yapılmalıdır. Yüksek katlarda çalışılacağı için bu temizlik çalışmalar bireysel olarak gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle konusunda uzman kişiler ile dış cephelerin temizlenmesi konusunda destek almanız önemlidir. Alınacak olan hizmette dış cephenin hangi periyotlarda temizlenmesi gerektiği konusunda da bir program ayarlanmalıdır. Özellikle büyük şehirlerde egzoz, duman, toz nedeni ile sıklıkla kirlenen dış cephelerin temizliğini sağlamak için belirli aralıklarla bu temizliğin tekrarlanması gerekmektedir. Dış cephenin düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan hizmeti sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bütün çalışmalar itina ile gerçekleştirilecektir.

Dış Cephe Cam Temizliği konusunda malesef ki mekanı görmeden fiyat çalışması yapamamaktayız. Ayeses Group olarak kalite önceliğimiz her zaman ön planda tutulup kurumsal bölümündeki satış ekibimiz size en doğru fiyat teklifini iletecektir. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve sürekli olarak iş ortağımız olmak istiyorsanız Ayeses Group hep yanınızda.

Talep ettiğinizde binanın üzerinde yapılacak olan temizliğin büyüklüğüne göre veyahut küçüklüğüne göre değişmektedir.

Personel sayımız tarafından gelecek talebe göre değerlendirilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği ile ilgili fiyat teklifi almak için 0530 010 01 49 arayabilirsiniz (7/24)

Dış Cephe Temizliği Çalışma Standartlarımız

Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktı.

Bina dış temizliği dağcılık eğitimi almış ve gerekli dağcılık tırmanma inme malzemesine sahip kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde kötü sonuçlara yol açacak kazalara sebep olunabilir. Bu işlem uzmanlık, dikkat ve kesin emniyet tedbirlerine uyulmasını gerektiren bir iştir.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın