EV – VİLLA TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği - Villa Temizliği

Beyaz Temizlik firması olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile Ev Temizliği, Villa Temizliği, Daire Temizliği olarak bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Ev Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme aşağıda tarafınıza kapsamlı olacak şekilde sunulmuştur.

Ev Temizliği vermiş olduğumuz hizmet kapsamında profesyonel ekibimiz ve sigortalı çalışan personellerimizce verilmektedir. Beyaz Temizlik olarak en dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi de Personelimizin güler yüzlü ve çalışkan olmasıdır. Çünkü Ev Temizliği önemli bir husus olmakla birlikte en özel mahremiyetinizdir. Ev Temizlik Şirketleri ‘ne göre Çalışan personellerimiz sabit düzenli olarak firmamızın bünyesindedir. Kesinle dışardan tedarik edilmemektedir. Ev Temizlik Şirketleri arasında olan Beyaz Temizlik en yeni teknolojiye sahip ve profesyonel bir mantıkla hizmet vermektedir ve verdiği her ev temizliği sanki kendi evini temizlercesine gibi yapmaktadır. Ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Ev Temizlik Şirketleri Çalışma Saatlerimiz

Beyaz Temizlik olarak bizleri 7/24 arayabilirsiniz belirli bir saat dilimimiz yoktur. Beyaz Temizlik Ev Temizlik Şirketleri arasındaki en büyük farkımız ve tarzımız budur. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz profesyonel olmakla birlikte yeni gelen ekip arkadaşlarımızın eğitimleri kesinlikle firmamız tarafından verilmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri ne göre çalışan ekip sayısı verdiği hizmet politikalarımızla kalitemizi her zaman üst seviye tutmaktayız.

 

Ev Temizlik Şirketlerinde Fiyat Politikası

Beyaz Temizlik olarak Ev Temizliği hizmeti veren firmalara göre hem daha kaliteli hem daha uygun politika uygulamaktadır. Uygun fiyatlarla Kaliteli hizmet veriyoruz Kaliteyi daha uzaklarda aramanıza gerek yok. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her personel firmamız tarafından özel olarak eğitilmektedir.

Ankara’nın hangi semtinde  olursanız olun fiyat sabittir ve değişmez (evin m2 sine göre değişiklik gösterir )

Ev temizliği için talep ettiğinizde daireniz üzerinde yapılacak olan temizliğin daire büyüklüğüne göre veyahut küçüklüğüne göre değişmektedir.

Personel sayımız tarafınızdan gelecek talebe göre değerlendirilmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar ?

  • Öncelikle Beyaz Temizlik  Group olarak Sizin belirlediğiniz alanları temizliyoruz
  • Sizin için neredeyse 7/24 hizmet veriyoruz
  • Çalışanlarımızın hepsi firmamız tarafından sigortalıdır.

Beyaz Temizlik  olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında 1 kişinin gün boyu temizlik yapmasını kapsar. Fiyatlarımızda malzeme bizden veya bizden olmamak koşuluyla 2 ye ayrılmaktadır. Personel Teminimiz ise sizin talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Beyaz Temizlik  olarak evin (dairenin) büyüklüğü ön planda tutulmaktadır.

Ev Temizliği Hizmetleri Neleri Kapsar

Beyaz Temizlik  bu hizmetleri kendi evini temizliyormuş prensibiyle hareket ederek kendi evi gibi temizler. Tüm personel bu konuda özel olarak talimatlandırılmıştır. Ayrıca hassas yüzey ve malzemeler gerekli özen gösterilerek temizlenir. Tüm yüzeyler sağlığa zararlı olmayan malzemeler ile dezenfekte edilerek durulanır. Yaşam alanınızda siz veya çocuklarınız için zararlı olabilecek kimyasal artıklar bırakılmaz.

Beyaz Temizlik  misyon ve vizyon olarak evinizi pırıl pırıl yapma konusunda bize güvenebilirsiniz. Ankara’nın tüm semtlerine üzere ev temizlik fiyatı piyasa göre daha uygundur. Şirketimizde bulunan personellerimizin hemen hemen hepsi kadın personeldir.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınlarının çalışma saatlerinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle yükümlüdür. Kısası işimiz sadece yerleri süpürüp, mutfak banyo vb temizlemek değildir. İşimizi severek yapıyoruz ve kendimiz için yapıyoruz. Bu sebeple memnun olacağınızı garanti ediyoruz. Özel olarak eğitilmiş temizlik personelimiz her zaman sizin için hazırdır.

 

BİZE ULAŞIN

İstek, öneri ve şikayetleriniz için bizlere iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın