HASTANE TEMİZLİĞİ

Sağlık Merkezi, Hastane Temizliği

Beyaz Temizlik olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli husus tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda hijyenik olmasıdır.

Ankara Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği

Hastane Temizliği diğer temizlik alanlarından daha farklı olup sürekli dezenfektasyon olmak zorundadır. Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye’de hıfzıssıhha  onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Beyaz Temizlik olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil aynı zamanda %100 hijyenik olmasıdır.

Beyaz Temizlik Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca Beyaz Temizlik Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır.

Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Ankara Aile Sağlık Merkezi Temizliği için hizmetinizdeyiz. Hastaneler gibi fazla kadrolu personeli olmayan sağlık merkezlerinde temizlik ve dezenfekte işlerini hassas bir şekilde yapıyoruz.

Hastane Temizliği , Aile Sağlık Merkezi Temizliği , Sağlık Merkezi Temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastane Temizliği

Hastane temizliği, diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar, Bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır :

Hizmet organizasyonu: Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Hizmet prosesi: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek “tek kullanımlık “mop” ve “renk kodu” gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.

Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.

Kimyasallar: Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.

Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

Kontrol sistemleri; Sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.

Hastane temizliği gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Beyaz Temizlik hastanelerde, sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Aile Sağlık Merkezleri de hastaneler gibi hastaların daha sağlıklı bir ortamda muayene olması ve tedavi görmesi için devamlı olarak temiz olması gereken ortamlardır. Bu alanda yapılacak olan Aile Sağlık Merkezi Temizliği işlemimin profesyonel olarak yapılması gereklidir. Kullanılan temizlik ürünlerinin antibakteriyel olması bakterilerin ortamdan yok edilmesini sağlar. Bu nedenle konusunda deneyimli veya yeterli bilgiye sahip olan ekip ile bu işlem daha etkili bir şekilde yapılır.

Yapılacak olan Ankara Sağlık Merkezi Temizliği belirli bir sıra dahiline yapılır ve bu sayede tüm alan daha detaylı bir şekilde temizlenerek bu sayede sağlık merkezinde bulunan bakteri ve mikropların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır. Her alanında dip köşe tam anlamı ile yapılacak olan temizleme işlemi sayesinde daha hijyenik ve tam anlamı ile temizleme işlemi yapılabilir. Hastane de tuvalet, yatakhane, muayene odaları, kontrol odaları ya da ameliyathane gibi kullanılan her alanda etkili şekilde temizleme işlemi yapılır. Her aşama sırası ile yapılarak bu şekilde farklı alanlarda bulunan kirlerin diğer alana bulaşması engellenmiş olunur.

Ankara Sağlık Ocağı Temizliği

Virüs ve Bakterilere maruz kalmayacağınız şekilde hastane hijyenini sağlamaktayız. İşinde uzman ve eğitimli ekibimizle sizlere bu hizmetimizi sunmaktan ayrıca övünç duyuyoruz. Firma olarak hastane temizliği hizmetini sunarken daima disiplinli iş anlayışı, çalışma hırsı ve üstün kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kesinlikle hata ve ihmal kabul etmeyen iş anlayışımızla sizlere kusursuz hizmet sunma çabasındayız. Salgın ve hastalık hususunda oldukça fazla risk taşıyan böyle alanların her noktasını detaylıca temizlemekteyiz.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın