İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, Her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Beyaz Temizlik Temizlik burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

 • Eleman 1:Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler .
 • Eleman 2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar
 • Eleman 3:WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.
 • Eleman 4:Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar .

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

NOT: İdiaa ediyoruz Ankara’ da İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik denince 15 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 menuniyet garantisi veriyoruz.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Ankaraİnşaat Sonrası Temizlik Firmalarıİnşat Sonrası Temizlik ŞirketleriAnkara İnşaat Temizliğiİnşaat Sonrası Temizliği AnkaraAnkara Tadilat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik Firması Ankara

Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dert etmeyin, uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazır.

 • İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;
 • Radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;
 • Cam yüzeyleri, çerçevelerdeki boya, alçı, bant lekeleri kimyasal ve malzemeye zarar vermeyen deterjanla çıkarılır, üzerinden tekrar temizlenir;
 • Kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;
 • Tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;
 • Ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle ve buhar makinesiyle temizlenir
 • Mermer zeminler, parkeler özel ve sağlığa zararlı olamayan deterjanlarla temizlenir.
 • Banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir
 • Mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.

İnşaat ya da Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat yada tadilat sonrası oluşan zahmet isteyen kaba pislikten eser kalmaz. Kaba pislikten sonra ortaya çıkan ve bir o kadar zor olan toz ve ince pislikleri de temizliyoruz. İnşaat sonrası ya da tadilat görmüş mekanların temizliği hem zahmetlidir, hem de bu mekanarın normalden daha etkili malzemelerle temizlenmesi gerekir. Bize başvurarak bu zahmetli işten kurtulursunuz. Uzman kadromuzla yeni işyerinize, evinize hijyen içinde, tekrar temizlik gerektirmeden yerleşebilirsiniz.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın