OFİS TEMİZLİĞİ

Günümüzde gelişen temizlik teknolojisi ile İşyeri Temizliğinde ve Büro Temizliğinde de ev ortamında ki hijyeni yakalıyoruz.

Ofis ve Büro temizliği genel olarak ev temizliği ile benzerdir. Fakat ofislerde evrak dolapları, malzemelik ve çoklu raflar gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli şekilde çalışabilmesi için, elbette ki Ofis temizliği ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Temizlik Şirketi tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen Ayeses Group, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi.

Eğer ofiste özel bir mutfak ve tuvalet bulunuyorsa mutlaka buraların temizlik planına dahil edilmesi ve ayrı malzemeler ile temizlenmesi gerekir. Mümkünse bu bölgelerin günlük olarak temizlenmesi de gerekir. Talep üzerine ofisteki daimi temizlik ürünleri (tuvalet kağıdı, çöp torbası, kağıt havlu vb.) yenilenebilir.

Bütün kurumlar sabah ofisine geldiğinde çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. İşyeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu arttıracaktır.

Sabah işe geldiğimde tertermiz bir ofis istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Aynı Fikirdeyseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara Ofis Temizliği Çalışma Saatlerimiz

İşyeri Temizliği genellikle sizin ve çalışanlarınızın ofiste bulunmadığı akşam ve hafta sonu gibi zamanlarda yapıldığından dolayı bu konuda güvenilir personel ile çalışmak son derece önemlidir. Özellikle masalarınızda önemli evraklara dokunulmadan temizlik yapılması uzman eleman gerekliliğidir.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın