SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİNİ

Temizlik Personeli Temini, Sözleşmeli Temizlik Personeli

Temizlik Personeli Temini; bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetimi için firma denetmenimiz düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak Temizlik Personeli Temini anlaşmaları genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler sunabilmektedir. Temizlik personelinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. SGK girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. Ankara içerisinde temizlik personeli temini için firmamızın danışma hattından bilgi almanız yeterlidir.

Personel temini almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, firmamız geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir.

Şirketlere bilgi girişi, sekreter, ofis temizlik, boy, çay servisi vb. alanlarda personel sağlamaktayız. Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır.

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini BEYAZ TEMİZLİK tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri

Beyaz Temizlik ‘te Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

  • Eleman Seçilmesi:Müşterinin isteği doğrultusunda eleman, Beyaz Temizlik tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.
  • Elemanın kıyafeti:Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.
  • Elemanın Özlük Hakları:Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan Beyaz Temizlik ,elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir. Çünkü, kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.

 

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0530 010 01 49
× Bize Yazın